رشته های دانشگاه علمی کاربردی

رشته های دانشگاه علمی کاربردی

بسیاری از دانش آموزان در مقاطع تحصیلی مختلف در هر سطح دانشی نیاز به راهنمایی و مشاوره درباره نحوه مطالعه دروس،منابع کمک درسی و انتخاب رشته تحصیلی مناسب دارند.مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی سبز مشاور متعهد به ارائه اطلاعات و مشاوره در زمینه تحصیلی ، انتخاب رشته و برنامه ریزی درسی برای شما داوطلبان عزیز هستند تا به شما در تصمیم گیری های آگاهانه کمک نمایند و مسیر موفقیت شما را هموار سازند..

مشاوره ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

دانشگاه علمی کاربردی هرساله در دو نوبت بصورت بدون آزمون اقدام به جذب دانشجو می نماید و از طریق سامانه هم آوا  انتخاب رشته در این دانشگاه صورت م پذیرد. و بسیاری از داوطلبان پذیرش بدون کنکور دانشگاه می خواهند با توجه به شهریه پایین رشته های دانشگاه علمی کاربردی در یکی از رشته های ارائه شده در این دانشگاه پذیرش شوند.از این رو داوطلبان پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی سعی می کنند برای قبولی در رشته مورد علاقه خود بهترین انتخاب رشته را داشته تا شانس بالایی برای قبولی در این دانشگاه داشته باشند.

مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی سبز مشاور میتوانند تمامی اطلاعات مربوط به شرایط پذیرش دانشجو در دانشگاه علمی کاربردی و ظرفیت پذیرش رشته های این دانشگاه در اخیتار شما داوطلبان قرار دهند. رشته های علمی کاربردی به دو مقطع زیر تقسیم می گردند:

1- رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

2- رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

مشاوره ثبت نام دانشگاه آزاد

تقریبا چند سالی است که دانشگاه آزاد با پذیرش دانشجو بر اساس سوابق تحصیلی و بدون کنکور در مقاطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته، توانسته است افراد زیادی را برای ادامه تحصیل به سمت این دانشگاه بکشاند. یکی از ویژگی های مهم دانشگاه آزاد پذیرش بالا و تنوع رشته های ارائه شده در اکثر واحد های این دانشگاه می باشد. داوطلبان میتوانند برای مشاهده لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد و اطلاع از شرایط ثبت نام دانشگاه آزاد به دفترچه ثبت نام دانشگاه آزاد مراجعه نمایند..

مشاوره تلفنی کنکور

برای موفقیت در کنکور استفاده از تجربه های مشاور و داشتن مشاوره و برنامه ریزی مناسب میتواند بسیار مفید باشد. داشتن مشاور تلفنی کنکور میتواند به دانش آموزان کنکوری که قصد دارند موفق شوند کمک کند و شما میتوانید با استفاده از مشاوره تلفنی کنکور  مسیر خود را برای موفقیت در کنکور سراسری هموارتر نمایید و نیز میتوانید با یک برنامه ریزی برای کنکور به صورت مناسب به موفقیت چشمگیری دست پیدا کنید.

در مشاوره تلفنی کنکور سبز مشاور  شما به صورت کاملأ مستقیم و در تمامی مراحل مشاوره با پشتیبان تلفنی خود در تماس هستید و مشاورین مرکز گام به گام تا روز کنکور همراه شما خواهند بود.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *