اگه شما یه وبمستر بوده و در با یه سئوکار جهت مدیریت سایت خود مشورت می کنین حتما اصطلاح سئو فرندلی رو بارها از سئوکار شنیده. در این مقاله می خوایم به بررسی این عنوان بپردازیم.

سئو فرندلی چیه

وقتی از سئو فرندلی صحبت می شه در واقع منظور ما بهینه سازی سایت براساس اصول سئو هستش. از زمان طراحی سایت تا وقتی که شما بازم به فعالیتا خود ادامه می دید باید به این موضوع دقت لازم رو به عمل بیارین که تک تک فاکتورهای سئو می تونه شرایط سایت رو تحت تاثیر قرار داده و کوچیکترین خطا و یا کوتاهی در این مورد منجر می شه که افت شدیدی در رتبه بندی سایت اتفاق بیفته.

سئو

 تکنیکای سئو فرندلی

به خاطر بهینه سازی سایت براساس سئو فرندلی باید چند عامل رو همیشه در نظر گرفته و به اونا انجام داد:

۱-   طراحی مناسب سایت

اولین عامل که روی رتبه سایت تاثیر میذاره، نوع ساختار سایته. قالب مناسب سایت با کدهای معتبر کمک می کنه که سرعت بارگذاری سایت بالا رفته و در زمان جستجوهای گوگل سایت شما با سرعت بیشتری در اختیار کاربران قرار گیرد. هم اینکه زیبایی ساختار سایت هم نباید فراموش شه چون که جذابیت سایت متناسب با کارایی اون روی جلب توجه کاربر تاثیر میذاره.

۲-   تولید محتوای مناسب

محتوای تولیدی در سایت باید به روز، جذاب، خواندنی و مربوط به موضوعات سایت باشه. به این موضوع دقت لازم رو به عمل بیارین که واسه هر موضوع باید اول کلمات کلیدی برتر مربوط به اونو لیست کرده و بعد محتوای خود رو متناسب با این کلمات تدوین کنین.

۳-   به روزرسانی محتوای سایت

تلاش کنین که محتواهای قدیمی رو حذف کرده و مطالب به روز رو در سایت خود منتشر کنین.

۴-   نقشه سایت

یکی از راه های که باعث می شه گوگل خیلی راحت و سریع بتونه سایت شما رو پیدا کرده و ایندکس کنه، داشتن نقشه سایته. سایت بدون نقشه هویت نداره پس در اولین قدم پس از طراح سایت یه نقشه واسه اون طراحی کرده و این نقشه رو متناسب با آخرین تغییرات سایت بروزرسانی کنین.

۵-   به کار گیری عنوان مناسب

هم واسه محتوا و هم واسه هر صفحه از عنوان جذاب و مناسب استفاده شه که در این عناوین حتما باید کلمات کلیدی وجود داشته باشه تا در زمان جستجوی کاربر، شانس دیده شدن این صفحات زیاد شه.

۶-   بهینه سازی تصاویر

نقش سئو تصاویر رو در بهینه سازی سایت یادتون نره. نه فقط باید واسه مطالب خود از تصاویر مناسب استفاده شه بلکه این تصاویر باید همیشه بروزرسانی شن.

سئو فرندلی

  •  

    سئو فرندلی

۵

 

خلاصه

سئو فرندلی !!! سئو فرندلی کمک می کنه تا شما به جادوی بهینه سازی سایت با اصول سئو دست پیدا کنین.