چهره متفاوت رضا عطاران / عکس

چهره متفاوت رضا عطاران / عکس

خبرگزاری فارس: فیلمبرداری فیلم سینمایی «آینه شمعدون» به کارگردانی بهرام بهرامیان تا دی ماه ادامه داره و به زودی یه بازیگر زن به گروه بازیگران اضافه می شه.

 

 

 

 

 

بیشتر از یه ماه از فیلمبرداری «آینه شمعدون» می گذره و گروه سازنده بازم در منطقه فرحزاد تهران مشغول فیلمبرداری این اثر هستن. در این لوکیشن بخشای مختلفی از یه «خونه ـ باغ» از راه «محسن نصراللهی» طراح صحنه سریال ساخته شده. این مکان محل زندگی «ضیا و خونواده اش» است که به ترتیب رضا عطاران، پانته آ بهرام و فتانه ملک محمدی بازیگران اون هستن.

«آینه شمعدون» براساس فیلمنامه «احمد رفیع زاده» ساخته می شه. داستان این فیلم درباره زن و شوهری به نام «ضیاء» و «سوری» است که می خوان دخترشون رو به خونه بخت بفرستن. ضیاء در سیرک کار می کرده و حالا بیکار شده. رضا عطاران در نقش «ضیاء» که بعد از تعطیلی سیرک دچار افسردگی شده، در یکی از صحنه های این فیلم الاغ خود «نعلبکی» رو که وقتی با اون در سیرک کار می کرده، عقیم می کنه.

 

 

عطاران این روزا در حال اجرای نقش در پروژه «قلب یخی» است و قراره به زودی در جدیدترین فیلم «داریوش مهرجویی» مقابل دوربین بره و این مسئله برنامه ریزی فیلم «آینه شمعدون» رو تحت تاثیر قرارداده و دلیل شده فیلمبرداری بخشای مربوط به حضور ایشون در مقابل دوربین در اولویت کاری گروه قرار گیرد. یکی از نقشای فیلم هم برعهده «مهتاب کرامتی» است که به دلیل طولانی شدن حضورش در «بچه چهارم» گروه تلاش می کنه تا ایشون هم به گروه بازیگران ملحق شه.

گروه سازنده این فیلم پس از پایان بخشای فرحزاد، راهی «خجیر» می شن تا بخشای دیگه فیلم رو در این مکان به تصویر بکشن. خجیر قبل از این تماشاگر حضور گروه های جور واجور فیلمبرداری بوده و پیش بینی می شه فیلمبرداری این فیلم تا دی ماه ادامه یابد.

 

 

در این فیلم رضا عطاران، محسن تنابنده، احمد مهرانفر، نیوشا ضیغمی، مهران احمدی، پانته آ بهرام،شبنم مقدمی، لیلا بلوکات، آهو خردمند، مهدی فقیه، برزو با ارزش،اسماعیل سلطانیان و امین ایمانی به اجرای نقش پرداختن.

«آینه شمعدون» سومین تجربه جفت و جور کنندگی محمد کمالی پور بعد از فیلمای «داماد خوش قدم» و «شرط اول» است.

رضا عطاران