چهره های ساسی، ورزشی و هنری امسال پای مداحی کدوم مداحان نشستند و کجا عزاداری کردن؟ این گزارش تصویری پاسخیه به این سئوال.

مجله مهر: عشق به امام حسین(ع) مقام و معروفیت نمی شناسه. در هرلباس و مسئولیتی که باشی، وارد مجلس عزای امام حسین(ع) که شی، با بقیه یکرنگ می شی. این شبه ها میان عزاداریا چهره های آشنایی می شه دید. چهره هایی که تا قبل از این با مقام و مسئولیت و شهرتی دیگه می شناختی و حالا در کنار همه عزاداران حسینی(ع) می بینی شون.

تصاویر حضور بعضی چهره ها در مراسم عزاداری امسال رو می بینین:

محمد شریعتمداری (معاون اجرایی رئیس جمهور) مهمون شب ششم عزاداری هیئت الرضا(ع) بود.ابوالحسن فقیه(رئیس قبلی سازمان هلال احمر) هم که با عبدالرضا هلالی رابطه نزدیکی داره از حاضران همیشگی هیئت با مداحی اونه.

سرمربی استقلال در هیئت عزاداری تبریز. امیرقلعه نویی در حاشیه سفر تیمش به تبریز، سری هم به یه هیئت عزاداری در این شهر زد.اون البته از هیئتیای پروپاقرص تهرانه.

سیاوش اکبرپور و علیرضا واحدی نیکبخت در هیئت ریحانه الحسین(س) باغ فیض تهران

علی ضیا(مجری) به همراه حنیف عمران زده و سیدمهدی رحمتی در حاشیه مراسم عزاداری به مداحی سیدمجید بنی فاطمه. هیئت ریحانه الحسین(س) پاتوق خیلی از چهره های ورزشیه.

محسن رضایی(دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام) در هیئت رایه العباس(ع) با مداحی محمود کریمی. در زما انتخابات فایل صوتی منتسب به محمود کریمی در پشتیبانی از نامزدی محسن رضایی، چندروزی خبرساز شد.

این مطلب را هم بخوانید :  چگونه از شر خروپف خلاص شویم؟

هیئت دانشجویی «عهد با شهدا» در دانشگاه امام صادق(ع) و با مداحی«میثم مطیعی» هم هرشب میزبان چهره های سرشناسیه. «محمد گلریز» خواننده به همراه »پرویز فتاح» وزیر اسبق نیرو در این عکس هستن.

noindex

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *