چه لباسهایی شما را لاغرتر نشان می دهند؟

عالی می شد اگه شمام یه عصای جادویی داشتین و تو یه چشم برهم زدن لاغر می شدید ! اما بدیش اینه عصای جادویی وجود نداره .. اما بعضی لباسها شما رو کوچکتر و لاغرتر از اون چیزی که هستین نشون میدن! پس واسه اینکه لاغرتر به نظر برسین ، لباس مناسب انتخاب کنین.

 

لباسهای بلند انتخاب کنین

قد بلند ، شما رو لاغرتر نشون میده پس تلاش کنین لباسهایی بپوشید که قد شما رو بلندتر نشون بدن. مثلا اگه یه دامن و یا پیراهن بلند با کفشهای پاشنه بلند بپوشید کمی بلندتر از اون چیزی که هستین به نظر می رسید و در نتیجه بقیه بدن شما لاغرتر به نظر می رسه. به کار گیری تزئینات عمودی و یا حتی یه گردنبند و یا شال بلند و عمودی سبک هم به بلندتر نشون دادن قدتون کمک می کنه.

لباسی بپوشید که در قسمت کمر تنگتر شه

اگه لباسی بپوشید که در قسمت کمر تنگتر شه کمی لاغرتر به نظر می رسید و بقیه تصور می کنن که چند پوند وزن کم کردین. به دنبال لباسهایی باشین که مثل ساعت شنی هستن و در قسمت وسط باریکتر می شن . این نوع لباسها همه قسمتهای چاق بدن شما رو می پوشونن و کمرتون رو باریکتر نشون میدن و اینطوری باعث می شن که بقیه بدن شما لاغرتر به نظر برسه. اگه لباس شما اینجور خصوصیتی نداره و در قسمت کمر باریکتر نمی شه از یه کمربند استفاده کنین.

به رنگ لباس توجه کنین

شاید باور نکنین اما چیزای ساده مثل رنگ و طرح لباس هم در ظاهر شما تاثیر بسیار زیادی داره.اگه می خواین لاغرتر و کوچکتر به نظر برسین از رنگهای تیره مات و طرحهای عمودی رو به پایین استفاده کنین. البته منظورمون این نیس که شما باید همیشه لباسهای تیره و مشکی بپوشید . اگه قسمت پایین بدنتون چاقتر از قسمت بالای بدنتونه لباسی انتخاب کنین که قسمت پایین اون رنگ مات و تیره داشته باشه و قسمت بالای اون طرح دار باشه و بر عکس.

لباسهای یه سره بپوشید

لباسهای یه سره مثل پیراهن اندازه واقعی شما رو نشون نمی دن و باعث می شن لاغرتر به نظر برسین. پس به جای پوشیدن بلوز و دامن و یا شلور از پیراهنهای یه سره استفاده کنین. این نوع پیراهنها شکم و بقیه قسمتهای چاق بدن شما رو می پوشونن.

پرتال آفتاب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *