چه کسانی پیامک حذف یارانه نقدی دریافت می کنند

چه کسانی پیامک حذف یارانه نقدی دریافت می کنند

بعد از اعلام دولتیا مبنی بر حذف یارانه نقدی اقشار پردرآمد، خبری از اجرایی شدن این طرح نبود .فقط در اون زمان اعلام شد که نامهایی به اقشار پردرآمد فرستاده میشه و از اونا در خواست می شه داوطلبانه از دریافت یارانه ها بی خیال شن.

 

 

 

 

 

بعد از پایان انتخابات مجلس نهم اما بدون اعلام قبلی از طرف دولتیا موج ارسال پیامکای یارانه ای شروع شده.

 

ماجرا از این قراره که پیامکی با مزمون  انصراف از دریافت یارانه ها به شکل گسترده در کشور از طرف سازمان هدفمندسازی یارانه ها واسه سرپرستان خونواده فرستاده شده و انگار نامه نگاری جای خود رو به اس ام اس داده.

 

در این اس ام اس از  سرپرستان خونواده خواسته شده ، جهت انصراف از دریافت یارانه به سامانه www.refahi.ir  مراجعه کنن.

 

متن این اس ام اس ها که از شماره ۹۸۳۰۰۰۲۵ فرستاده شده، اینجوریه: آقای … توجه به تمکن مالی، لطفا جهت انصراف از دریافت یارانه به سامانه www.refahi.ir مراجعه کنین، سازمان هدف دار سازی یارانه ها. تا اینطوری حذف یارانه ها در آستانه سال جدید کلید بخوره.

 

نکته قابل توجه اینجاس که در این اس ام اس اشاره ای به داوطلبانه بودن انصراف نشده و متن اس ام اس این جوری القا می کنه که انصراف اجباریه.

 

 خیلی از اقشار مردم نسبت به  دریافت این اس ام اس اعتراض کردن و اعلام کردن بر خلاف اینکه کارگر ساده ای با دست کم حقوق و مستاجر هستن، ولی در این اس ام اس به اونا لقب متمکن داده شده واز اونا خواسته شده از دریافت یارانه  بی خیال شن.

 

 

منبع:shafaf.ir

حذف یارانه