اینجا به چند راه حل به درد بخور که باعث می شن موهای شما به صورت طبیعی سریعتر رشد کنن می پردازیم.

 موهاتون رو شونِه کنین:

“روزی ۱۰۰ بار موهاتون رو شونِه کنین” ، به احتمال زیاد این جمله رو بارها از زبون مادر بزرگتون شنیدین. با اینکه ممکنه فکر کنین اینکار بی فایده س اما باور کنین که این پیشنهاد قدیمی اصلا” بی فایده نیس شونِه کردن مرتب موها باعث می شه که موهاتون درخشانتر شن و راحت تر حالت بگیرن.علاوه بر این برس کشیدن و شونِه کردن یه ماساژ عالی واسه موها حساب می شه. واسه نتیجه بهتر از یه برس نرم استفاده کنین.

 

ما می تونین با ماساژ دادن پوست سر موقع شستشو هم فولیکولهای موهاتون رو تحریک کنین.این کار باعث می شه ذهن و بدنتون ریلکس شن و در نتیجه موهاتون سریعتر رشد می کنن و قویتر می شن.

از حالت دادن مو و به کار گیری مواد حالت دهنده دوری کنین:

اگه نمی تونین از موهاتون مراقبت نکنین ، رشد سریع اونا رو هم از یاد ببرین.کارایی مثل خشک کردن مو با سشوار ، صاف کردن و رنگ کردن شدیدا باعث آسیب دیدن موها می شن. علاوه بر این استفاده تکراری از مواد حالت دهنده هم شرایط رو بدتر می کنه.اگه نمی تونین از درست کردن و حالت دادن موهاتون دوری کنین دست کم هر هفته دوبار به موهاتون استراحت بدین و اینطوری می بینید که موهاتون چقدر از شما ممنون می شن.

از شستشوی زیاد دوری کنین

اگه عادت دارین موهاتون رو هر روز بشورید ، حالا زمان اون هستش که کمی به موهاتون استراحت بدین. شامپو کردن هر روزه به موها آسیب می زنه. اینکار نه فقط باعث می شه که موهای شما خشک شه بلکه باعث می شه که موهاتون خیلی راحت بشکنه و بریزه. خشک بودن و ضعیف بودن موها هر دو از رشد سریع مو جلوگیری می کنن.

مایعات بخورین

موهای شمام مانند بقیه قسمتهای بدنتون واسه کارکرد بهتر به آب نیاز داره بنا براین با نوشیدن مقدار زیادی آب و مایعات موهاتون رو مرطوب نگه دارین. نوشیدن آب زیاد علاوه بر اینکه باعث می شه شما پوست قشنگتر ، سالم و درخشانی داشته باشین ، سموم رو از بدن شما خارج می کنه و باعث می شه موهاتون سریعتر رشد کنه.

از رژیم غذایی مناسبی استفاده کنین:

رژیم غذایی مناسب نه فقط واسه داشتن یه بدن سالم و قوی خوبه بلکه واسه داشتن موهای سالم هم اهمیت زیادی داره. موهای خشک و ضعیف نتیجه یه رژبم غذایی نامناسبه. بنا براین از یه رژیم غذایی متعادل و مناسب که شامل مواد پروتئین ، کربو هیدرات ، ویتامین و سبزیجات سبزه استفاده کنین و با شکر و چربی خدا حافظی کنین تا موهای سالمی داشته باشین .

هرچند وقت یه بار موهاتون رو مرتب کنین:

پایین موهاتون رو مرتبا” کوتاه کنین تا از شر موهای آسیب دیده خود خلاص شید . این یکی از بهترین راه ها واسه افزایش سرعت رشد طبیعی موها حساب می شه.

حالت دادن مو پرتال آفتاب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *