چوبه دار پایان تعرض و تهیه فیلم از دختران جوان

رسیدگی به این پرونده از بهمن ماه سال ۸۹ با شکایت دختر ۱۸ ساله ای علیه ۹ مرد جوون به اتهام آزار و اذیت و جفت و جور فیلم غیراخلاقی از ایشون در دستور کار ماموران اداره آگاهی گیلان قرار گرفت.

شاکی در این باره گفت: روز حادثه من و نامزدم در حال قدم زدن بودیم که سه مرد در خیابون راهمون رو سد کردن. اونا با ادعای این که پلیس هستن، از ما مدارک هویتی خواستن و بعد به ما گفتن رابطه شما مشکل داره.اونا بدون توجه به حرفهامون، نامزدم رو کتک زدن. بعد هم از اون خواستن از خونه مدارک خودش و منو بیاره و تحویلشان دهد. پس از رفتن نامزدم، مردان جوون منو به زور سوار خودرو کرده و از محل دور شدن. آدم ربایان منو کتک زدن و به منطقه جنگلی و مه آلود در حومه شهر منتقل کردن.

در حومه شهر شش مرد دیگه هم به اونا ملحق شدن و همه اونا منو مورد آزار و اذیت قرار دادن.مردان شیطان صفت از صحنه های آزار و اذیت من فیلمبرداری کرده و تهدید کردن اگه علیه اونا شکایت کنم، دوباره منو مورد آزار و اذیت قرار میدن.

به دنبال این شکایت، نامزد دختر جوون هم در پلیس باخبر شدن از متهمان شکایت کرد.با اطلاعات به دست اومده از مرد و زن جوون، چهره نگاری رایانه ای از مردان شیطان صفت انجام و جستجوی پلیس واسه دستگیری اونا شروع شد.

تحقیق در این باره ادامه داشت تا این که چند روز بعد، دختر جوون وقتی که واسه پیگیری پرونده اش به دادسرا رفته بود یکی از متهمان رو اونجا دید و با داد و فریاد اونو دستگیر کرد.

متهم پس از انتقال به اداره آگاهی به آزار و اذیت دختر جوون با همدستی ۹ تن از دوستانش اعتراف کرد که همدستان اونم در عملیاتای جداگونه ای شناسایی و دستگیر شدن.

همزمان با افشای جنایت مشکی اعضای این گروه دختر ۱۴ ساله ای با مراجعه به پلیس گفت: چندی قبل با یکی از متهمان دوست شدم. اون به بهونه گردش منو به جنگلای لاهیجان برد و در اونجا با همدستی دوستانش منو مورد آزار و اذیت قرار دادن.اونا از صحنه آزار و اذیتم فیلمیرداری کرده و تهدید کردن اگه موضوع رو به کسی بگم فیلم منو در شهر پخش می کنن.

در حالی که تحقیقات در این مورد ادامه داشت حدود ۷ دختر دیگه با مراجعه به پلیس علیه اعضای این باند شکایت کردن.

با تکمیل تحقیقات محاکمه متهمان در شعبه ۱۲ دادگاه کیفری استان گیلان و به ریاست قاضی لسانی برگزار شد. متهمان در جلسه دادگاه به تشریح جنایات مشکی خود پرداختن. دختران جوون هم وحشت زده از متهمان به طرح شکایت پرداختن.

قضات دادگاه پس از بررسی پرونده، اظهارات متهمان و شکایت شاکیان، هفت عضو اصلی این باند رو به اعدام، زندان و شلاق محکوم کردن. دو عضو دیگه این باند هم به شلاق محکوم شدن.

از طرف دیگه الف – ج سرکرده باند هم به خاطر تکرار جرایمش از نظر دادسرا مفسد فی الارض شناخته و پرونده اش واسه رسیدگی به این اتهام به دادگاه انقلاب فرستاده شد. قاضی دادگاه انقلاب هم پس از محاکمه اونو به اعدام محکوم کرد.

با اعتراض متهمان به حکم مجازاتشان پرونده به دیوان عالی کشور فرستاده شد که قضات دیوان عالی کشور حکم اعدام اعضای این باند رو تائید کردن. با تائید حکم اعدام اعضای این باند شیطان صفت هفت متهم اصلی پرونده تو یه قدمی چوبه دار قرار دارن و شمارش برعکس واسه اعدام اونا شروع شده.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *