چگونه ابروهای زیبایی داشته باشیم؟

چگونه ابروهای زیبایی داشته باشیم؟

Tips for Perfect Eyebrows That Can Transform Your Appearance

ابروها نقش حساسی در زیبایی صورت اجرا میکنن و باید واسه اونا ارزش خاص ای قائل باشین.

به گزارش آلامتو و به نقل از ما؛ خیلی از آرایشگران از ابرو به عنوان سلطان صورت یاد می کنن. اما بدیش اینه بعضی از ما خانوما به جای اینکه از پادشاه صورت خود مواظبت کنیم، با انجام بعضی از کارای اضافه این عضو مهم در زیبایی صورت رو تبدیل به چیزی غیرعادی کرده و بعضی وقتا خودمون هم از اون خسته میشیم.

شاید اگه به این نکته اشاره کنیم که بزرگ ترین میکاپ آرتیستای جهان هم مشتریان خود رو از انجام کارای بسیار عجیب برحذر می دارن، به این باور برسیم که زیبایی طبیعی می تونه تنها مراقبت و قشنگ تر کردن اون عضو طبیعی باشه تا اینکه جانشین پدیده ای عجیب و غریب و مصنوعی شه.

با این مقدمه کوتاه به ۷ راه حل واسه مراقبت و زیبایی ابروها پرداخته و واسه هریک توضیحات کارشناسانه میک آریستای معروف جهان رو بر خواهیم شمرد.

اجازه بدید که ابروهای تون شکل طبیعی و اولین خود رو باز پیدا کنن

یکی از بهترین کارایی که می تونین واسه ایجاد یه تغییر مناسب در ابروهای خود به وجود بیارید اینه که به مدت سه ماه به اونا دست نزنین.

«رمی گافنی» از میکاپ آرتیستای معروف شهر نیویورک و موسس مرکز درمان و زیبایی «رمی» که با سلبریتیایی چون هلی بری و تیلر سویفت هم همکاری داشته در این مورد میگه: “با این کار میتونین ابروهای خود رو به حالت طبیعی اون و قبل از اینکه اونا رو دوباره اصلاح کنین در بیارید.

اون از تجربه مشتریان خود در این مورد هم میگه. هم اینکه تاکید می کنه با برداشتن دائم ابرو باعث میشین که ابروها نازک و بدشکل شن و هیچوقت فرم و شکل مورد نظرتون رو به خود نگیرند چون که وقتی دائم ورداشته می شن، بدشکل تر می شن.

صبوری رو تمرین کنین

گافنی در این باره میگه، خیلی از زنان علی الرغم داشتن ابروهای بسیار قشنگتر، به دلیل حساسیت زیاد، هر روز اون رو دستکاری می کنن. وقتی که دودلی دارین از این کار دوری کنین چون که امکان داره همون موی ابرویی رو که امروز اون رو ورداشته اید، بتونین فردای همون روز وردارین یا اینکه نظرتون واسه انجام این کار عوض شه.

با ابروهای تون مثل موهای سر رفتار کنین

گافنی میگه، واسه این کار تنها لازمه با یه بورس یا شونِه مخصوص ابرو، موهای ابروهای تون رو مرتب کنین. با این کار به ابرو کمک می کنین که در بهترین وضعیت ظاهری خود قرار داشته باشه.

بعضی از ادما از نرم کننده و یا روغن نارگیل هم واسه تقویت ابروهای شون استفاده می کنن.

با طبیعت مادر زادی ابروهای تون مقابله نکنین

ابروی شما به هر فرم و شکلیه حتما دلیلی واسه اون هست که به ساختار صورت و استخوانای اون می تونه وابستگیایی داشته باشه. این بدون معناست که شما نباید بیشتر از اندازه از این طبیعت و فرم اصلی و اولیه ابروها خارج شید.

گافنی تاکید می کنه واسه کمک به نزدیک تر بودن به شکل و فرم اصلی ابرو، هیچوقت گوشه های اون رو با تیغ نتراشید و بعد با لوازم آرایش اون جاهای خالی رو پر کنین چون که بیشتر از اندازه مصنوعی به نظر می رسین.

به خوردن ویتامینا و مواد مغذی ادامه بدید

گافنی عقیده داره که مصرف ویتامین می تونه به بهتر شدن وضعیت مو و ناخن کمک کنه و این وسط، زینک و بیوتین می تونن مفیدتر باشن. مثل مصرف به اندازه پروتئین هم بر این روند تاثیر داره.

ایشون عقیده داره که وقتی که پای تقویت مو به میان میاد، موهای ابرو هم باید مورد نظر قرار گیرند.

هیچ کار دائمی رو روی ابروهای تون انجام ندین

گافنی به دلایلی چون غیرقابل برگشت بودن خیلی از تاتو و یا لیرز روی ابروی مشتریان خود، اونا رو از اینجور کارایی بر حذر می داره. ایشون از تجربه خود در این باره میگه که حتی یه مشتری هم نداشته که از انجام اینجور کارایی رضایت کامل رو داشته باشه.

این میکاپ آرتیست مشهور بر این موضوع هم تاکید داره که صورت و ابروی افراد دائم در حال تغییر کردنه به خاطر همین هم انجام یه کار دائمی روی اعضایی که در حال تغییر همیشگی هستن، کار اشتباهیه.

از آرایش کردن ابرو به نفع زیبایی تون بهره ببرین

گافنی میگه: “حتی پرپشت ترین و زیباترین ابروها هم با پرکنندهای مخصوص ابرو، مداد ابرو و یا ژلای مخصوص اون قشنگ تر می شن. ایشون عقیده داره که وقتی که جاهای خالی ابرو پر شن، بسیار قشنگ تر به نظر می رسن.”

ایشون میگه واسه انجام درست این کار، ابروها رو همیشه شونِه زده و جاهای خالی میان موهای اون رو پر کنین. اگه ابروهای تون خیلی روشنه با رنگ کمی تیره تر اون رو پر و آرایش کنین و اگه هم خیلی تیره س تنها اونا رو مرتب و یا تقویت کنین.

چیجوری یه لبخند قشنگتر داشته باشیم؟

واسه شفافیت پوست صورت چه کنیم؟

آرایش صورت بازنشر ما زیبایی صورت