چگونه اعتیاد به بازی پوکمون گو را به چیزی مثبت تبدیل کنیم؟

pokemon-go-addiction

اعتیاد به بازیای مهیج موبایلی چیز عجیبی نیس اما اینکه بشه این اعتیاد رو در جهتی مثبت بررسی کرد میتونه جذاب باشه.

به گزارش آلامتو و به نقل از آی بانو؛ اگه در بازی پوکمون گو شکست خورده اید و از اینکه این همه زمان صرف اون کرده اید احساس گناه می کنین، واقعاً و واقعاً نباید احساس گناه کنین.

اول اینکه، پوکمون گو بسیار سرگرم کننده س! به چه دلیل نباید از پدیده ایی به این محبوبی استفاده کرد؟ دوم اینکه، هزاران نمونه واقعی از مسائل زندگی در نتیجه این بازی نهفتهه. پس فقط پوکمون گو بازی نکنین، پوکمون گو بازی کنین و دنیا رو تغیر بدید! اینجا به چندین مورد از این تغییرات اشاره می شه.

۱. پیش به طرف نیکوکاری از راه برنامه Charity Miles

وقتی که مشغول بازی پوکمون گو هستین، باید مایل ها و مایل ها پیاده روی کنین، پیاده روی هایی که هیچ جا جز اینجا اتفاق نمی افتد. از این مایل ها در جهت ایجاد راه های بیشتر استفاده کنین تا کشتار. با برنامه رایگان چریتی مایل، درزمان پیاده روی ها می تونید واسه نیکوکاری کسب درآمد کنین. در هر مایل پیاده روی حدوداً ۲۵ سنت به دست می بیارید، و با اینکه زیاد به نظر نمی رسد اما واسه ایجاد بعضی تغییرات کافیه.

۲. در پیاده روی ها پناهگاه سگ وردارین

پناهگاه های متنوعی واسه بازیکنان پوکمون گو در بین گردش ها هست که می تونن یکی از اون ها رو در شکارها ورداشته و از اون مراقبت کنن. اینجوری نه فقط پیاده روی می کنین و از تخم های پوکمون جوجه می گیرید و به دنبال همه این پوکمون ها می گردید، بلکه سگ ها همراهتون شده و یه پیاده روی عالی رو تجربه می کنین. با اینکه گرول ویت بسیار دوست داشتنیه، اما به اندازه وقت گذروندن با سگ های واقعی فوق العاده هست؟ به پناهگاه محلی حیوانات واقعی سری بزنین و ببینین می تونید سگ ها رو واسه پیاده روی ببرین.

۳.یه اتفاق نیکوکاری در نزدیک شکارگاه پوکمون بسازین.

یه شکارچی خونگرم پوکمونی در اوکلند، تازگیاً یه سواری به راه انداخته تا مایحتاج مدرسه و لوازم بهداشتی رو از یه بیمارستان محلی جمع آوری کنه. درزمان این اتفاق، طعمه های متنوعی ایجاد می کنه و هم اینکه هدایایی در قبال دریافت غنایم، می دهد. این کار ساده ایست که شما هم می تونید انجام بدین. از افراد زیادی دعوت کنین، ابزارهایی واسه تحریک اون ها پیدا کنین و به بعضی سازمان ها کمک کنین.

۴. قبل از فرستادن طعمه به بیمارستان کودکان پرس و جو کنین.

وقتی که بازی واسه اولین بار شروع می شه، بعضی از افراد عامدانه طعمه ها رو به دور و بر بیمارستان کودکان می فرستند تا کودکانی که در بیمارستان هستن، بتونن هیولا رو در عمارت اصلی گیر بیاندازند. فکر جالبیه، اما بیشتر بیمارستان ها دقت زیادی در مورد امنیت و آرامش بیمارستان می کنن و این منتهی به ناامیدی کودکانی می شه که نمی تونن تخت خود رو ترک و شکار کنن. با این وجود، باید خاطر نشون کرد که استثناهایی هم هست. جالبه که بیماران رو تشویق کنیم تا جنب و جوش داشته باشن. این برنامه باعث می شه تا بیماران تخت های خود رو ترک کرده و در دور و بر بچرخن. پس گوش های خود رو باز نگه دارین، بعضی فرصت ها ممکنه واقعاً واسه بعضی از طعمه هایی که از قلم انداخته اید مغتنم باشن.

چیجوری سلامت روحی خود رو افزایش بدیم؟

چیجوری با انگیزه کار کنیم؟

آی بانو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *