چگونه جهت اخذ ویزای کشور های مختلف اقدام کنیم؟

اخذ ویزای چین

چین کشوری بافرهنگ و باستانی با گذشته تاریخی  بالغ بر ۵۰۰۰ سال و به عنوان چهارمین کشور برتر گردشگری جهان شناخته شده . چین کشوریه با چشم اندازه های طبیعی جور واجور که شکلای جور واجور سبک آب و هوا و طبیعت رو در خود جای داده و از این نظر مورد توجه گردشگران بسیاری قرار گرفته . در سالهای گذشته با سریعترین رشد اقتصادی در دنیا مورد توجه تاجران و بازرگانان بین المللی قرار گرفته و از این رو تردد حجم انبوه تجار از سراسر جهان به این کشور خیلی با اهمیته . واسه ورود به کشور چین باید اول ویزای چین در پاسپورتتان ثبت شه چون ویزای چین احتیاجی به مصاحبه حضوری نداره ، در نتیجه می تونین از راه آژانسای هواپیمایی و با ارائه مدارک لازم درخواست اخذ ویزای بدین.

مدارک لازم جهت اخذ ویزای چین

اصل پاسپورت

دو قطعه عکس رنگی  ۴*۶ زمینه سفید تموم رخ

مشخصات کامل مسافر

تمکن مالی

جهت اخذ ویزای دبل چین  باید ۲ ویزای قبلی و جهت اخذ ویزای ۶ ماهه ۳ ویزای قبلی در پاسپورت مورد استفاده قرار گرفته باشه

ویزای چین در پاسپورت ثبت می شه و وقتی ویزای چین در پاسپورتتان ثبت شد می تونین تو یه بازه وقتی سه ماهه وارد چین شید وبه مدت یه ماه در اونجا اقامت داشته باشین . ویزای چین در شکلای جور واجور تکی و گروهی صادر می شه که در ویزای گروهی دست کم اعضای گروه باید ۵ نفر باشن . در نوع گروهی تموم مسافران باید با هم ورود و خروج کنن. واسه اخذ ویزای چین نباید اینترنتی دست به کار شین و از راه آژانسای هواپیمایی بهتره دست به کار شین.

اخذ ویزای چین تخصص ماست

اخذ ویزای تایلند

تایلند کشوری در شبه جزیره هند و چین در جنوب شرقی آسیاست  که دارای آب و هوای گرمسیری بوده و به دلیل نزدیکی به دریا بیشتر مواقع آب و هوای اون معتدله . تایلند نهمین مقصد برتر گردشگری دنیاس . تایلند دارای جزایر خوشگلیه که مقصد خیلی از کسانیه که می خوان تعطیلات خود رو در آرامش کامل به سر ببرن

مدارک لازم جهت اخذ ویزای تایلند

اصل پاسپورت

یه قطعه عکس رنگی

کپی شناسنامه + کپی کارت ملی

کپی بلیط +نشانی +شغل و شماره تلفن مسافر

اصل پرینت گردش مالی یکماه س با تایید و مهر بانک (سرپرست خونواده)

واچر هتل

بلیط

اخذ ویزای تایلند تخصص ماست .

اخذ ویزای شینگن

از سال ۱۹۸۷ طبق یه معاهده که بین ۲۶ کشور اروپایی شکل گرفت ، همه اتباع کشورای اروپایی عضو این معاهده می تونن بدون ویزا به تموم کشورای محدوده شینگن ورود و خروج کنن. مدت اعتبار ویزای شینگن ۳ ماهه و وقتی با داشتن ویزای شینگن به یکی از کشورای این محدوده سفر میکنین می تونین در تموم ۲۶ کشور بدون ویزا به گشت و گذار بپردازید . ویزای شینگن نیاز به تعیین وقت سفارت و مصاحبه حضوری داره

کشورای عضو معاهده شینگن

آلمان، فرانسه، ایتالیا، اسپانیا، پرتغال، هلند، بلژیک، لوکزامبورگ، سوئد، نروژ، فنلاند، دانمارک، لیتوانی، لتونی، لهستان، مجارستان، اتریش، استونی، اسلواکی، اسلوانی، چک، ایسلند، مالت، یونان، لیختن اشتاین و سوئیس.

مدارک لازم جهت اخذ ویزای شینگن

فرم تکمیل شده درخواست ویزا

شناسنامه و کارت ملی

گذرنامه

سه قطعه عکس رنگی

اسناد ملکی و مدارک شغلی و پول و پله و سرمایه

بلیط پرواز رفت و برگشت به کشور مقصد

بیمه مسافرتی

برگه تائیدیه رزرواسیون هتل(واچر)

جهت اخذ ویزای شینگن با کارشناسان ما تماس بگیرین.

شماره تماس: ۰۲۱۶۶۴۹۱۹۴۹

آژانس هواپیمایی صبا گشت پرواز با ۱۵ سال سابقه در مورد اخذ ویزای  کشورای آسیایی و اروپایی آماده پاسخگویی به سوالات  شماس.

لیست زیباترین جزایر و سواحل اندونزی

۲۰ جاذبه گردشگری برتر آسیا

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *